Pinio - idealne regały dla dziecka

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego wydają się być regały, to bowiem właśnie one idealnie sprawdzają się jako miejsca, w których można składować zarówno książki, jak i zabawki.

Okazuje się przy tym, że nie ma wcale potrzeby, aby decydować się od razu na bardzo duży regał, gdy bowiem mamy do czynienia z dość małym dzieckiem, możemy liczyć na to, że z powodzeniem wystarczy mu zaledwie kilka półek. Niestety, musimy liczyć się z tym, że dzieci szybko rosną, a im są starsze, tym większa jest powierzchnia potrzebna im do przechowywania swoich skarbów. Jeśli nie zrozumiemy tego w porę, przyczynimy się do tego, że w pokoju dziecięcym zapanuje trudny do opisania bałagan. Poszukując idealnego rozwiązania warto zainteresować się ofertą firmy Pinio znanej jako producent szczególnie popularnych mebli dla najmłodszych. Jest to oferta wyjątkowo interesująca, znaleźć można bowiem w niej meble, które sprawdzą się nawet w pokoju dziecka urządzonym w stylu nowoczesnym. Dzięki nim w pokoju zapanuje ład, a niezbędne dziecku drobiazgi będą zawsze pod ręką. Jednym z najbardziej interesujących rozwiązań wydaje się w tym kontekście regał z kolekcji Filo, dla którego charakterystyczne są aż trzy półki. Są one wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie przed wypadaniem, nie bez znaczenia jest zaś i to, że szuflady zamykają się wyjątkowo cicho. Regał jest wykonany z litego drewna sosnowego, a swój kolor zawdzięcza ekologicznym farbom, jest więc nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale i bezpieczny. Rodzice nie muszą zresztą ograniczać się wyłącznie do jego zakupu, na uwagę zasługuje bowiem to, że wraz z regałem można zakupić barwne nakładki na gałki wykonane z filcu, a więc nie tylko solidne, ale i miłe dla oka. Ciekawą propozycją jest też regał Marsylia, który w szczególny sposób powinien przypaść do gustu dziewczynkom. Dzieje się tak dlatego, że ma on oryginalny kształt, a oryginalny spadzisty daszek sprawia, że budzi on skojarzenie z klasycznym francuskim domkiem plażowym. Mebel tego rodzaju można zakupić w dwóch wersjach, jego mocną stroną jest przy tym również dostawka, którą łatwo skompletować z innymi meblami. Rodzice, którzy preferują prosty styk powinni zainteresować się regałem Barcelona. Jest on bardzo elegancki, a do tego tylko od nich zależy to, na jakiej wielkości rozwiązanie się zdecydują. Interesujący jest też regał Lara podobający się zwłaszcza dorastającym chłopcom. Na uwagę zasługuje jego minimalizm oraz neutralna kolorystyka.

Na ciekawą propozycję mogą liczyć również rodzice romantycznej nastolatki, to bowiem właśnie z myślą o takich dziewczętach powstały meble z kolekcji Parole. Regał ma nieco bajkowy wygląd, jest więc znakomitym urozmaiceniem wnętrza sypialni młodej damy. Osoby zainteresowane meblami z kolekcji Pinio nie mają powodów do niezadowolenia. Wszystkie oferowane regały są dopasowane do potrzeb maluchów, można mieć jednak pewność, że przypadną do gustu również nastolatkom. Dostosowanie ich do wieku dziecka jest możliwe również dzięki odpowiedniej kompozycji dodatków. Problemem nie jest również znalezienie mebli dopasowanych do stylu obowiązującego w dziecięcym pokoju.

Powiązane artykuły